perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në spanjisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): moler, triturar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në spanjisht, moler në shqip
bluaj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

dokument inifrån njeri chelimo