perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bosht në spanjisht

Fjalë: bosht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): árbol, eje, pivote, huso
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht bosht, boshti numerik, bosht travel, bosht s.r.o, bosh'tet, borscht soup, bosht në spanjisht, árbol në shqip
bosht në spanjisht