perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në spanjisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): amasijo, masa, pasta, pastel, pastelería, tarta, dinero, mosca, pecunia, plata
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht brumë, brumë në spanjisht, amasijo në shqip
brumë në spanjisht