perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në spanjisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (16): borde, canto, costa, cuesta, dobladillo, labio, linde, margen, orilla, pestaña, playa, reborde, ribera, ribete, vera, ángulo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht buzë, buzë në spanjisht, borde në shqip
buzë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

tale bregdet shami kebab shall we kiss