perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në spanjisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): atestiguar, certificar, legalizar, visar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht dëshmoj, dëshmoj në spanjisht, atestiguar në shqip
dëshmoj në spanjisht