perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në spanjisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): cena, comida, almorzar, almuerzo, comer
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht darkë, darkë në spanjisht, cena në shqip
darkë në spanjisht