perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në spanjisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): caja, tambor, tamboril, tamborín, tímpano
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në spanjisht, caja në shqip
daulle në spanjisht

Fjalë të ngjashme

afro wigs gajah tulus mp3 elb pony