perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në spanjisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (20): aposento, cámara, cuarto, habitación, pieza, sala, ventrículo, apartamento, estancia, gabinete, paz, piso, pacífico, sosegado, local, aula, cuadra, salón, sonoro, vestíbulo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht dhomë, dhomë në spanjisht, aposento në shqip
dhomë në spanjisht