perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në spanjisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): desafuero, fuerza, violación, violencia, agresión
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht dhunë, dhunë në spanjisht, desafuero në shqip
dhunë në spanjisht