perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në spanjisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (20): dádiva, don, donación, donativo, dote, falso, ofrenda, presente, regalo, actual, asistente, cortejo, joya, merced, obsequio, oferta, recado, actualidad, fineza, recuerdo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht dhuratë, dhuratë në spanjisht, dádiva në shqip
dhuratë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

ditar arke lidh music