perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në spanjisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): acta, actuar, cédula, documento, escritura, papel, representar
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në spanjisht, acta në shqip
dokument në spanjisht