perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në spanjisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): cierva
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht drenushë, drenushë në spanjisht, cierva në shqip
drenushë në spanjisht