perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në spanjisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): bosque, madera, maderaje, monte, leño, palo, árbol, mata, arbolado, forestal, silvestre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në spanjisht, bosque në shqip
dru në spanjisht

Fjalë të ngjashme

tufë lulesh si te gatuajme biskota