perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në spanjisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): tabaco
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në spanjisht, tabaco në shqip
duhan në spanjisht

Fjalë të ngjashme

thes ranking erë rrustemi