perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në spanjisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): e, y, asimismo, igualmente, ítem, también, tan
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në spanjisht, e në shqip
edhe në spanjisht