perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

emblemë në spanjisht

Fjalë: emblemë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): emblema, enseña, divisa, lema, símbolo
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht emblemë, emblemë në spanjisht, emblema në shqip
emblemë në spanjisht