perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në spanjisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): aroma, fragancia, olor, hedor, nariz, olfato, aire, pedo, viento, perfume
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht erë, erë në spanjisht, aroma në shqip
erë në spanjisht