perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në spanjisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): etiqueta, pegatina
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht etiketë, etiketë në spanjisht, etiqueta në shqip
etiketë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

farë liri