perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në spanjisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): criminal, culpable, delincuente, malhechor, reo, artífice, autor, causador
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në spanjisht, criminal në shqip
fajtor në spanjisht