perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në spanjisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): ganar, merecer, valer, adquirir, alcanzar, captar, cobrar, conquistar, conseguir, expugnar, procurarse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht fitoj, fitoj në spanjisht, ganar në shqip
fitoj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

pluhur per pjekje lavdi song