perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flakë në spanjisht

Fjalë: flakë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): flama, fuego, llama, lumbre, incendio, llamarada
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht flakë, flakë në spanjisht, flama në shqip
flakë në spanjisht