perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fllad në spanjisht

Fjalë: fllad (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): brisa, marea, aliento, bocanada, aura, céfiro
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht fllad, troll fllad, fllad shehu, fllad pranveror, fllad ne shkretetire, fllad laberie, fllad në spanjisht, brisa në shqip
fllad në spanjisht