perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fluturoj në spanjisht

Fjalë: fluturoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): volar
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht fluturoj, ganja fluturoj, fluturoj nje flutur, fluturoj ne fantazi, fluturoj ne enderr, fluturoj dallendyshja tekst, fluturoj në spanjisht, volar në shqip
fluturoj në spanjisht