perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

forcoj në spanjisht

Fjalë: forcoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (19): aguerrir, endurecer, endurecerse, templar, fortalecer, fortificar, reforzar, confortar, refrescar, refrigerar, afianzar, consolidar, corroborar, determinar, fijar, amplificar, entonar, esforzar, intensificar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht forcoj, forcoj në spanjisht, aguerrir në shqip
forcoj në spanjisht