perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në spanjisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): alcazaba, alcázar, fortaleza, plaza
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht fortesë, fortesë në spanjisht, alcazaba në shqip
fortesë në spanjisht