perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në spanjisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): barrica, barril, bocoy, cuatrocientos, cuba, tonel, pipa
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht fuçi, fuçi në spanjisht, barrica në shqip
fuçi në spanjisht