perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në spanjisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): culpa, defecto, deficiencia, desacierto, desperfecto, equivocación, error, fallo, falta, yerro
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në spanjisht, culpa në shqip
gabim në spanjisht