perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në spanjisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): dedo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gisht, gisht në spanjisht, dedo në shqip
gisht në spanjisht