perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjëmon në spanjisht

Fjalë: gjëmon (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): fulminar, tronar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gjëmon, gjëmon në spanjisht, fulminar në shqip
gjëmon në spanjisht