perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjah në spanjisht

Fjalë: gjah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (9): cacería, caza, persecución, conquista, logro, presa, trofeo, despojo, hurto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gjah, gjah mada, gajah tunggal, gajah tulus mp3, gajah tulus lirik, gajah tulus, gjah në spanjisht, cacería në shqip
gjah në spanjisht