perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në spanjisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (9): bicha, culebra, manga, manguera, serpiente, sierpe, tubo, áspid, víbora
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gjarpër, gjarpër në spanjisht, bicha në shqip
gjarpër në spanjisht