perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në spanjisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): sesenta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në spanjisht, sesenta në shqip
gjashtëdhjetë në spanjisht