perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjellë në spanjisht

Fjalë: gjellë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): plato, alimento, comida, insalubre, manjar, sustento, fuente
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gjellë, gjellë recipe, gjellë me arra, gjellë në spanjisht, plato në shqip
gjellë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

mëngjes i mirë bukuri e frikshme