perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjini në spanjisht

Fjalë: gjini (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (30): escardar, rodio, abolengo, alcurnia, casta, cepa, descendencia, familia, linaje, origen, progenitura, ralea, raza, sangre, tronco, calibre, calidad, categoría, clase, especie, estilo, género, laya, manera, modo, naturaleza, orden, sexualidad, suerte, tipo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gjini, gjini skifteri, gjini portokalli tetor 2013, gjini portokalli 2014, gjini portokalli, gjini nika, gjini në spanjisht, escardar në shqip
gjini në spanjisht