perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në spanjisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): mujer, femenil, femenino, hembra, gachí, esposa
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në spanjisht, mujer në shqip
grua në spanjisht

Fjalë të ngjashme

patate me mish sa shtete ka bota