perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në spanjisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): bloque, cartera, cuadra, manzana, polea, caca, cúmulo, montón, pila, almiar, hoguera
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në spanjisht, bloque në shqip
grumbull në spanjisht

Fjalë të ngjashme

blue dragon acid nitrik keq chemistry