perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në spanjisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (18): agrupación, banda, bandada, colectivo, conjunto, grupo, multitud, pelotón, categoría, cuadrilla, facción, manojo, pandilla, racimo, combinación, equipo, plantilla, síndrome
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në spanjisht, agrupación në shqip
grup në spanjisht

Fjalë të ngjashme

vesh electrical future perfect