perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në spanjisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): sonar, zumbar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht gumëzhin, gumëzhin në spanjisht, sonar në shqip
gumëzhin në spanjisht