perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në spanjisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (15): bravo, valiente, animoso, bizarro, brioso, caliente, denodado, esforzado, tieso, vigoroso, valeroso, varonil, arrojado, atrevido, audaz
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në spanjisht, bravo në shqip
guximtar në spanjisht