perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hapësirë në spanjisht

Fjalë: hapësirë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (18): cosmos, espacio, área, campo, comarca, cuartel, esfera, extensión, región, terreno, territorio, terruño, zona, distancia, intervalo, cámara, habitación, local
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht hapësirë, hapësirë në spanjisht, cosmos në shqip
hapësirë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

e pranoj cheap smartphones