perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hidhem në spanjisht

Fjalë: hidhem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): brincar, saltar, saltarse, caer, desaguar, desembocar, vaciar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht hidhem, hidhem në spanjisht, brincar në shqip
hidhem në spanjisht