perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në spanjisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): sombra, anochecer, crepúsculo, oscuridad, tinieblas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në spanjisht, sombra në shqip
hije në spanjisht

Fjalë të ngjashme

ves witcher 2 rrezik anglisht