perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në spanjisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (17): aguado, bonito, delgado, delicado, escaso, escurrido, fino, flaco, leve, ralo, sutil, tenue, disperso, raro, esbelto, magro, flojo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht hollë, hollë në spanjisht, aguado në shqip
hollë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

vjellja