perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në spanjisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): crédito, empréstito, préstamo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në spanjisht, crédito në shqip
hua në spanjisht

Fjalë të ngjashme

hyrje ne informatik teza