perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në spanjisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): prestar, conceder, alquilar, fletar
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në spanjisht, prestar në shqip
huaj në spanjisht