perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në spanjisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): extraviar, extraviarse, perder, ajusticiar, ejecutar, precipitar, perderse
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në spanjisht, extraviar në shqip
humbas në spanjisht