perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në spanjisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (13): individual, personal, íntimo, particular, privado, propio, sencillo, simple, singular, solo, suelto, especial, respectivo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në spanjisht, individual në shqip
individual në spanjisht

Fjalë të ngjashme

traditional albanian dance e hënë