perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në spanjisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): execrar, inconmensurable, malograr, ni, ningún, no, tampoco
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në spanjisht, execrar në shqip
jo në spanjisht

Fjalë të ngjashme

pres les effektiv ikea