perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në spanjisht

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): acá, ahí, aquí
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht këtu, këtu në spanjisht, acá në shqip
këtu në spanjisht

Fjalë të ngjashme

plumb city fletë dafne