perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshë në spanjisht

Fjalë: kafshë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): animal, bestia, brutal, criatura, fiera, bruto, patán, bestial
Vlerësim:
(1.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kafshë, tregukosovar kafshë, kafshë të egra, cakalli kafshë, kafshë në spanjisht, animal në shqip
kafshë në spanjisht